Paracord přívěsky

Barevné kombinace jsou zde vyrobeny podle objednávky.

privesky w

 

Nabízené paracord přívěsky vybírejte podle tvarů a stylu pletení, u většiny je také možnost velkého výběru barevných kombinací. 

Zastáváme tento praktický názor, že každý by měl u sebe nosit kapesní nůž a kus pevné šňůry. Pro tuto ideu je PARACORD 550 – padáková šňůra ideální volba. Díky spletení do kompaktního výrobku tak získáte pevnou rezervní šňůru  v jednom a přitom na ní nemusíte myslet.

Použití paracordu je dnes velmi široké. Dá se třeba na ní nouzově vyprostit motorka, kolo, loď, postavit přístřešek, zachránit tonoucího, použít při fixaci zlomeniny, zastavit krvácení, nouzově slanit, nahradit tkaničky u bot nebo cokoliv spustit, či přivázat atd. Prostě doplněk výbavy .... kamkoliv, který dokáže pomoci v nouzi. Je to jednoduché, v případě potřeby ho jenom rozmotáte. Navíc lze barevně sladit s oblečením nebo výbavou a tím se tyto výrobky stávají i modní záležitostí.

Paracord přívěsek nábojnice
Tip
130 Kč

Paracord EDC přívěsek se dvěmi 9mm nábojnicemi ukončený poutkem. Barevný výběr je podle Vaší objednávky.  

549/MOD
PARACORD PŘÍVĚSEK VÁLEČEK
Tip
130 Kč

Váleček z paracordu Vám poslouží jako módní doplněk Vaší výbavy nebo jako rozlišovací prvek na zavazadlech, klíčů od auta, domu a pod. Tady máte možnost zvolit svojí...

540/MOD
Paracord EDC přívěsek
Tip
178 Kč –11 %
158 Kč

Přívěsek - klíčenka s plochou karabinou a kroužkem na klíče v EDC stylu.  Barva karabiny a kroužků stříbrná nebo za příplatek černá varianta .  

1265/CER
Paracord klíčenka kulatá
Tip
160 Kč

Paracord dvoubarevná klíčenka spletená ozdobným kulatým uzlem a zakončena  pevným velkým kroužkem na klíče. Barevný výběr kombinací je podle Vaší objednávky.

1434/MOD
Paracord přívěsek s korálkem
Novinka
160 Kč

Paracord přívěsek s plochou karabinou a plastovým korálkem, barevně sladěným s barvou paracordu.

1564/FIA
Paracord přívěsek s lebkou
Novinka
180 Kč

Paracord přívěsek s plochou karabinou a plastovou lebkou, barevně sladěný s barvou paracordu. Vyberte si barvu lebky zda zelenou nebo šedou a to napište do poznámky pod košíkem.

1698/CER
Paracord EDC přívěsek na krk
Tip
188 Kč

Přívěsek - klíčenka na krk s plochou pevnou karabinou v EDC stylu.  Na výběr ze dvou barev karabin a velký výběr barev paracordu.  

1428/ERN
Paracord přívěsek panáček reflexní
Tip
188 Kč

Paracord přívěsek v reflexních barvách ve tvaru panáčka s pevným velkým kroužkem na klíče. Pevná šňůra a odrazka v jednom. Různé kombinace barev barev dle vlastního výběru....

152/REF
Paracord přívěsek reflexní s hliníkovou karabinou
188 Kč

Paracord přívěsek s hliníkovou karabinou pro uchycení a velkým pevným kroužkem na klíče, celková délka 16cm.  

1271/REF
PARACORD PŘÍVĚSEK MAX
Tip
199 Kč

Paracord přívěsek ve tvaru válečku s pevným kroužkem na klíče. Velikost 15cm.  

477/ZLU
16 položek celkem
Zpět do obchodu