Paracord obojky a vodítka

Zastáváme tento praktický názor, že každý by měl u sebe nosit kapesní nůž a kus pevné šňůry. Pro tuto ideu je PARACORD 550 – padáková šňůra ideální volba. Díky spletení do kompaktního výrobku tak získáte pevnou rezervní šňůru  v jednom a přitom na ní nemusíte myslet.

 

Použití paracordu je dnes velmi široké. Dá se třeba na ní nouzově vyprostit motorka, kolo, loď, postavit přístřešek, zachránit tonoucího, použít při fixaci zlomeniny, zastavit krvácení, nouzově slanit, nahradit tkaničky u bot nebo cokoliv spustit, či přivázat atd. Prostě doplněk výbavy .... kamkoliv, který dokáže pomoci v nouzi. Je to jednoduché, v případě potřeby ho jenom rozmotáte. Navíc lze barevně sladit s oblečením nebo výbavou a tím se tyto výrobky stávají i modní záležitostí.

Checete se dovědět více o PARACORDU.

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • ob 067wwTip
  Spolehlivý odolný, velký, pevný obojek bez nutnosti dodělávat dodatečně dírky. Nerezovou sponu si píchnete kam potřebujete v rozmezí 1cm. Obojek  je vyroben na objednávku podle přání zákazníka.  
 • Paracord obojek reflexní 60cm obojek velkýTip
  Velký, pevný, spolehlivý a vysoce reflexní obojek , kde nemusíte dodatečně dodělávat dírky. Nerezovou sponu si píchnete kam potřebujete v rozmezí 1cm. Obojek  je vyroben na objednávku podle přání zákazníka.
 • Paracord vodítko COBRATip
  PARACORD vodítkem se odlišíte od ostatních. Získáte masívní velké pevné vodítko s možností 1 nebo 2 karabin - přepínací vodítko s možností regulace délky pomocí přepnutí karabiny a očka.   Vyberte si podle sebe barevnou kombinaci dvou barev a velikost....