PARACORD VÝROBKY

DSC06936w

 

Výroba  z PARACORDU je na objednávku. Naše výrobky jsou ruční práce a každý je orginál. Dodací lhůta je velmi rychlá, šňůry jdou v den zaplacení - připsání na účet - na expedici a výrobky na objednávku se po zaplacení hned začínají vyrábět.  Obrázky u jednotlivých kategorií nebo výrobků můžete použít pro kombinaci vlastního výrobku. Konečnou skladbu barev si vyberete sami. Nejste si jisti výběrem - rádi poradíme. U ID šťítků nebo ID náramků vždy kontaktujeme zákazníka a pomáháme s návrhem, tak aby byl spokojen. 

Potřebujete poradit napište nám.

Zastáváme tento praktický názor, že každý by měl u sebe nosit kapesní nůž a kus pevné šňůry. Pro tuto ideu je PARACORD 550 – padáková šňůra ideální volba. Díky spletení do kompaktního výrobku tak získáte pevnou rezervní šňůru  v jednom a přitom na ní nemusíte myslet.

Použití paracordu je dnes velmi široké. Dá se třeba na ní nouzově vyprostit motorka, kolo, loď, postavit přístřešek, zachránit tonoucího, použít při fixaci zlomeniny, zastavit krvácení, nouzově slanit, nahradit tkaničky u bot nebo cokoliv spustit, či přivázat atd. Prostě doplněk výbavy .... kamkoliv, který dokáže pomoci v nouzi. Je to jednoduché, v případě potřeby ho jenom rozmotáte. Navíc lze barevně sladit s oblečením nebo výbavou a tím se tyto výrobky stávají i modní záležitostí.

Chcete se dovědět více o PARACORDU.

                                                            

                                                                  

  

 

Omlouváme se, ale záznam byl možná zrušen. Rádi Vám pomůžeme, když nám napíšete co hledáte. http://www.padakovka.cz/napiste-nam/