Paracord opasky

Výrobky si barevně kombinujete podle sebe.

opls 012www

 

Jistě máte zkušenosti s koženými opásky. Trochu změníte velikost v pase a dírky nesedí nebo se dokonce opásek v dírce zlomí - přetrhne. U našich opásků toto nehrozí. Paracord opasek je pevný a přitom ohebný, bez nutnosti dodělávat dodatečně dírky. Opasek si zapnete tam kde potřebujete v rozsahu 1cm po celé jeho délce. 

 

Pánské opasky nyní s masívní leštěnou nerezovou přezkou.

 

Zastáváme tento praktický názor, že každý by měl u sebe nosit kapesní nůž a kus pevné šňůry. Pro tuto ideu je PARACORD 550 – padáková šňůra ideální volba. Díky spletení do kompaktního výrobku tak získáte pevnou rezervní šňůru  v jednom a přitom na ní nemusíte myslet.

Použití paracordu je dnes velmi široké. Dá se třeba na ní nouzově vyprostit motorka, kolo, loď, postavit přístřešek, zachránit tonoucího, použít při fixaci zlomeniny, zastavit krvácení, nouzově slanit, nahradit tkaničky u bot nebo cokoliv spustit, či přivázat atd. Prostě doplněk výbavy .... kamkoliv, který dokáže pomoci v nouzi. Je to jednoduché, v případě potřeby ho jenom rozmotáte. Navíc lze barevně sladit s oblečením nebo výbavou a tím se tyto výrobky stávají i modní záležitostí.

Nejste si jistí barevnou kombinaci, podívejte se tedy na hotové opasky.

Chcete se dovědět více o PARACORDU.

 

Omlouváme se, ale záznam byl možná zrušen. Rádi Vám pomůžeme, když nám napíšete co hledáte. http://www.padakovka.cz/napiste-nam/