DOPRAVA A PLATBA

Způsob doručení zboží si volí kupující v objednávkovém formuláři, kde je uvedena i cena za doručení. Cena dopravy je včetně balného.

Obecně platí, čím dříve uhradíte objednávku, tím rychleji dostanete zboží do rukou. Může to být už i druhý den nebo taky stejný den, pokud je volen osobní odběr. O připsání peněz na náš účet dostanete info přes SMS.

Zákazník má možnosti:

  • Osobní odběru na adrese  Vyhlídalova 6, Ostrava Heřmanice 713 00. Po vychystání objednávky se domluví  čas a den odběru. Platba hotově je zrušena - pouze platba předem převodem.
  • Dobírku zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty za cenu 139,-Kč. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně.Ceny za dopravu uvedené v objednávkovém formuláři platí pro zásilky do rozměru 35x35x5cm a do 1000,-Kč, platí pro území České republiky. Cena za dopravu zásilek nad tento rozměr a do zahraničí bude sjednána s kupujícím individuálně před odesláním zboží.
  • Platba převodem na účet - Vám zajistí lepší cenu. Za dopravu pak učtujeme 70,-Kč a zboží je doručeno doporučeně prostřednictvím České pošty. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně. Ceny za dopravu uvedené v objednávkovém formuláři platí pro zásilky do rozměru 35x35x5cm a do 1000,-Kč, platí pro území České republiky. Cena za dopravu zásilek nad tento rozměr a do zahraničí bude sjednána s kupujícím individuálně před odesláním zboží.
  • ZÁSILKOVNA.CZ v kobinaci s platbou převodem na účet. Zákazník má možnost výběru výdejního místa ZÁSILKOVNY.CZ v ČR, na které bude zásilka odeslána. Za dopravu pak účtujeme 70,-Kč. Doporučujeme.
  • Platba na Slovensko - pouze při platbě převodem na účet.
  • Zasielkovňa.sk - zásilka do 5kg na vybranou výdejnu SR 100,-Kč. Doporučujeme.
  • Slovenská pošta na adresu zákazníka v SR do 2kg 140,-Kč.
  • Doprava ZDARMA - U objednávek nad 1000,-Kč je doprava v rámci ČR zcela zdarma. Platba nad 1000,-Kč pouze převodem na účet. Lze kombinovat s dopravou ZASILKOVNA.CZ.

Na žádost kupujícího lze domluvit i jiný způsob dodání, kupující pak nese riziko i za případné dodatečné náklady spojené  s tímto způsobem dopravy.

U větších objednávek nad 1000,- Kč prosím volte způsob dopravy Zasilkovnu.cz děkujeme.