DOPRAVA A PLATBA

Způsob doručení zboží si volí kupující v objednávkovém formuláři, kde je uvedena i cena za doručení. Cena dopravy je včetně balného.

 

Zákazník má možnosti:

  • Osobní odběru na adrese  Vyhlídalova 6, Ostrava Heřmanice 713 00. Po vychystání e-objednávky se domluví  čas a den odběru. Platba hotově je zrušena - pouze přes platební terminál pays.
  • Česká pošta - Za dopravu účtujeme 85,-Kč a zboží je doručeno doporučeně prostřednictvím České pošty /dnes delší dodací termíny až 5 - 7 dní/. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně. Ceny za dopravu uvedené v objednávkovém formuláři platí pro zásilky do rozměru 35x35x5cm a do 1000,-Kč, platí pro území České republiky. Cena za dopravu zásilek nad tento rozměr a do zahraničí bude sjednána s kupujícím individuálně před odesláním zboží. 
  • ZÁSILKOVNA.CZ  Zákazník má možnost výběru výdejního místa ZÁSILKOVNY.CZ v ČR, na které bude zásilka odeslána. Za dopravu pak účtujeme 80,-Kč. Doporučujeme - druhý den od podání je k vyzvednutí na výdejní adrese.

Pro Slovensko platí:

  • Zasielkovňa.sk - zásilka do 5kg na vybranou výdejnu SR 100,-Kč. Doporučujeme.
  • Pošta na adresu zákazníka v SR do 2kg 140,-Kč.

Doprava ZDARMA - u objednávek nad 1000,-Kč je doprava v rámci ČR zcela zdarma. 

Na žádost kupujícího lze domluvit i jiný způsob dodání, kupující pak nese riziko i za případné dodatečné náklady spojené  s tímto způsobem dopravy.

Všechny platby objednávek jsou pohodlně prováděny přes systém platební brány společnosti pays.cz s.r.o. Je možno platit převodem nebo platebními kartami VISA,MASTERCARD,MAESTRO.

 

      pays.2     posta logo     zasilkovna