DOPRAVA A PLATBA

Způsob doručení zboží si volí kupující v objednávkovém formuláři, kde je uvedena i cena za doručení. Cena dopravy je včetně balného.

 

Zákazník má možnosti:

  • Osobní odběru na adrese  Vyhlídalova 6, Ostrava Heřmanice 713 00. Po vychystání e-objednávky se domluví  čas a den odběru. Platba hotově je zrušena - pouze přes platební terminál pays.
  • Česká pošta - Za dopravu účtujeme 100,-Kč a zboží je doručeno doporučeně prostřednictvím České pošty /dnes delší dodací termíny až 5 - 7 dní/. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně. Ceny za dopravu uvedené v objednávkovém formuláři platí pro zásilky do rozměru 35x35x5cm a do 1000,-Kč, platí pro území České republiky. Cena za dopravu zásilek nad tento rozměr a do zahraničí bude sjednána s kupujícím individuálně před odesláním zboží. 
  • ZÁSILKOVNA.CZ  Zákazník má možnost výběru výdejního místa ZÁSILKOVNY.CZ v ČR, na které bude zásilka odeslána. Za dopravu pak účtujeme 90,-Kč. Doporučujeme - druhý den od podání je k vyzvednutí na výdejní adrese.

Pro Slovensko platí:

  • Zasielkovňa.sk - zásilka do 5kg na vybranou výdejnu SR 140,-Kč. Doporučujeme.
  • Pošta na adresu zákazníka v SR do 2kg 140,-Kč.

Doprava ZDARMA - u objednávek nad 1000,-Kč je doprava v rámci ČR zcela zdarma. 

Na žádost kupujícího lze domluvit i jiný způsob dodání, kupující pak nese riziko i za případné dodatečné náklady spojené  s tímto způsobem dopravy.

Všechny platby objednávek jsou pohodlně prováděny přes systém platební brány společnosti pays.cz s.r.o. Je možno platit převodem nebo platebními kartami VISA,MASTERCARD,MAESTRO.

 

      pays.2     posta logo     zasilkovna
                                                              

Zpět do obchodu