Novinky

Letní barvy

Přidány nové letní vzory barev u paracord metráže. Je to limitovaná nabídka do vyprodání a nevztahuje se na ní množstevní sleva.

Plánované letní omezení provozu

Od 1.7. do 10.7.2021 budou omezeny naše služby pouze na automatický příjem objednávek. Výroba a výdej objednávek bude pokračovat od 11.7. Nenechte před prázdninami nákup na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení.

Akce na vybrané barvy

Přidali jsme akční cenu na nejprodávanější barvy v paracord metráži. Na zboží v akci se už nevztahuje množstevní sleva.

Změna cen metráže

Už je to více jak 7 let co prodáváme PARACORD 550 a to za stejnou cenu. Turbulentní doba zdražování nyní ceny mění a výrobce paracordu v ČR taky, doufejme, že se cena stabilizuje alespoň na dalších 7 let. 15% slevu od 10m paracordu z jedné barvy jsme zachovali.

Horní lišta

Dnes byla provedena úprava v členění horního menu. Doufáme , že bude nyní ještě více přehlednější.

Vylepšení objednávky

Pří zadávání barevných kombinací a výběru paracord výrobků, je nyní vylepšen výběr konkrétních barev přes rozšířené rolovací menu, bez nutnosti vpisování konkrétní změny do poznámky.

Nové EDC přívěsky

Pro letošní rok  2021 přicházíme s novými přívěsky  https://www.padakovka.cz/paracord-privesky/

Nový rok 2021 a DÁREK

Do Nového roku 2021 vstupujeme s přáním, klidu a stabilizace po tak těžkém roce 2020.

Pro prvních 10 nakupujících na našem  e-shopu co nakoupí minimálně v hodnotě 150,-Kč, máme připraven malý dárek ve formě paracord přívěsku váleček.

Zásilkovna funguje i v nouzovém stavu !!

Nouzový stav prodloužen do 22. 1. 2021

Vážení klienti,

Vláda ČR rozhodla o prodloužení platnosti nouzového stavu.
V souvislosti s aktuální situací kolem COVID-19 a dnešním rozhodnutím Vlády ČR opět zpřísnit bezpečnostní opatření Vás chceme ujistit, že zmíněná omezení se nevztahují na naši síť výdejních míst Zásilkovny. Doručení zásilek z internetových obchodů do výdejních míst mají z vládního nařízení výjimku.

Všechny služby Zásilkovny fungují ve stejném režimu i nadále. V současné chvíli tak Vaši zákazníci mají v České republice k dispozici více než 88 % výdejních míst. Proto není důvod k vypínání Zásilkovny jakožto doručovatele ve Vašich e-shopech, jedeme na maximum!

Vaše Zásilkovna

Doručení do Vánoc

21.12. bude nejspíš poslední den pro objednávky, tak aby byly doručeny ještě do letošních vánoc.

Nahoru
70 položek celkem