Novinky

Nová grafika 2020

Do Nového roku 2020 vstupujeme s novou grafikou a uspořádáním našeho e-shopu. Věříme, že to bude přínosem a jako zákazníci budete nadále spokojeni. Kdyby se náhodou ještě vyskytla nějaká málá chybička, prosíme o trpělivost...pořád ladíme.

Rychlost dodání objednávky

Pro nejrychlejší dodání Vaší objednávky platí pravidlo, platba převodem - nejlepe Airbank nebo Č.spořitelna a volba dopravy Zásilkovna. Pak může být objednávka i druhý den u Vás doma. O připsání peněz a předání objednávky na dopravu dostáváte od nás SMS zprávy. V před vánočním období to platí dvojnásob, volte přepravu Zásilkovna.

VÁNOČNÍ AKCE

Za každý předvánoční nákup nad 1000,-Kč, dostane náš zákazník jako DÁREK paracord

přívěšek - váleček + dopravu ZDARMA. Doprava zdarma platí pro zákazníky z ČR.

Akce bude trvat do 20.12.2019.

DSC03182www

Slovenská zásielkovňa

Přidána možnost přepravy na Slovensko přes Zásielkovňu.sk na jejich výdejny nebo na adresu přes Slovenskou poštu, vše za výhodné ceny. Nyní byla pouze doprava přes Českou poštu a tu jsme zrušili díky vysoké ceně za poštovné.

Výroba gumových štítků

Z tech.důvodů je výroba a prodej gumových štítků zatím omezen do 23.7.2019. Týká se to i ID náramků a gumových štítků na přání.

Dovolená

Omezení výdeje objednávek od 1.7.-7.7.2019. Objednávky budeme v termínu omezení přijímat,ale vyřizovat až od 8.7.2019

Děkujeme za pochopení.

POŠTA doprava

Díky změně a zvýšení cen v ceníku České pošty jsme museli i my změnit některá zaběhnutá pravidla.

Pro zachovaní dopravy zdarma u objednávek nad 1000,-Kč a pokud je to možné, volte u těchto objednávek dopravu přes ZASILKOVNU.CZ. Děkujeme za pochopení.

 

 

Nové hliníkové karabiny

Přidáno nové zboží jako hliníkové karabiny 70mm eloxované, nerezová přezka na výrobu pevných paracord opasků a nová barva v microcordu 100 růžová.

Nové barvy

Přidána nová barva růžová a 1mm microcordy.

Nahoru
48 položek celkem