Novinky

Zrušena DOBÍRKA

Díky zneužívání objednávek v kombinaci platby s DOBÍRKOU, jsme tuto platbu zrušili. Nově je v provozu platba přes platební bránu PAYS, která Vám zjednoduší Vaše platby. Přejeme Vám spokojené nákupy.

ID štítky dovolená

Od 3.8 - 9.8. 2020 je pozastavena výroba ID štítků a krevní skupiny z důvodů dovolené. Objednávku i návrhy grafiky zpracujeme, ale výroba štítků pojede od 10.8.2020. Děkujeme za pochopení.

Nové barvy 2020

Přidány dvě nové barvy. Oliva a Helix oranžová. Helix je zatím v omezeném počtu do vyprodání zásob. 

Otevřeno v plném režimu

Zase jedeme naplno a dnes jsme začali vyřizovat objednávky z  dovolenkového režimu.

Dovolená - omezení provozu

Od 30.6. - 7.7. 2020 budeme fungovat v omezeném režimu a Vaše objednávky budeme pouze přijímat. Vyřizovat je začneme, až od 8.7.2020. Děkujeme za pochopení.

Stav na skladu

Pokud  v naší nabídce zmizí některý ze sortimentu, na který jste u nás byli zvyklí, je to dáno vykoupením skladové zásoby konkrétního druhu. Nebojte se nás proto kontaktovat, kdy bude zase zboží v nabídce. I v nouzovému stavu státu, se snažíme, aby všechno fungovalo jak má.

Aktuální situace na Zásilkovně

Zasilkovna funguje, jen je třeba vybírat výdejní místa, které jsou k dnešnímu dni ze zákona a nařízení vlády otevřené. Při výběru adresy výdejny platí, že ty co jsou zeleně označené jsou otevřené. Pokud nastanou další změny, budeme na ně reagovat.

Vážení klienti Zásilkovny,

rádi bychom vás ubezpečili, že se v Zásilkovně maximálně vynasnažíme udělat maximum pro to, abychom doručili vaše zásilky, které jsou již v naší logistické síti a které nám do naší sítě v následujících dnech předáte.

V souvislosti s aktuální situací kolem pandemie koronavirusu a rozhodnutím Vlády ČR zpřísnit bezpečnostní opatření, a především uzavřít většinu obchodů v České republice, si vás dovolujeme informovat o tom, jak na vzniklou situaci reaguje Zásilkovna.

V této chvíli analyzujeme a připravujeme řešení vzniklé situace, a to společně s Ministerstvem obchodu a průmyslu, o kterém vás budeme informovat během dnešního dne.

Zároveň zjišťujeme na Vládě ČR, zda omezení skutečně platí i pro výdej zásilek z internetových obchodů na výdejních místech a v jakém rozsahu. Jakmile budeme mít vládou schválené upřesňující informace, ihned vás budeme opět informovat.

Velmi intenzivně pracujeme na tom, aby bylo možné zásilky vydávat a doručovat nadále jak na naše výdejní místa, tak na adresu zákazníků.

Všechny mezinárodní zásilky, které jste nám předali do přepravy, překročily hranice a směřují na cílové destinace, byť s ohledem na znovuzavedení kontrol na hraničních přechodech, může dojít k mírnému zpoždění v časech doručení.

Prosíme o pár hodin, abychom mohli na vzniklou situaci zareagovat.

Věřte, že vás v tom nenecháme a uděláme maximum pro to, abychom vaše zásilky zákazníkům doručili, ať již prostřednictvím výdejních míst či přímo na adresu zákazníků.

S přátelským pozdravem za Zasilkovnu
Simona Kijonková

Nová grafika 2020

Do Nového roku 2020 vstupujeme s novou grafikou a uspořádáním našeho e-shopu. Věříme, že to bude přínosem a jako zákazníci budete nadále spokojeni. Kdyby se náhodou ještě vyskytla nějaká málá chybička, prosíme o trpělivost...pořád ladíme.

Rychlost dodání objednávky

Pro nejrychlejší dodání Vaší objednávky platí pravidlo, platba převodem - nejlepe Airbank nebo Č.spořitelna a volba dopravy Zásilkovna. Pak může být objednávka i druhý den u Vás doma. O připsání peněz a předání objednávky na dopravu dostáváte od nás SMS zprávy. V před vánočním období to platí dvojnásob, volte přepravu Zásilkovna.

VÁNOČNÍ AKCE

Za každý předvánoční nákup nad 1000,-Kč, dostane náš zákazník jako DÁREK paracord

přívěšek - váleček + dopravu ZDARMA. Doprava zdarma platí pro zákazníky z ČR.

Akce bude trvat do 20.12.2019.

DSC03182www

Nahoru
55 položek celkem