Pozor dovolená , omezen provoz od 2.7. do 10.7. 2022. Díky za pochopení.

Jak rozmotám náramek?

Jak rozmotám svůj survival paracord výrobek?

Rozpletení paracord výrobku je intuitivní a snadná záležitost. Pro jistotu raději přidáme návod - radu jak na to.

Každý výrobek je po upletení zakončen zatavením nebo zasunutím konce šňůry, tak aby se samovolně nerozplétal. Někdy může být konců více. Pravidlo pro rozpletení výrobku je hledat toto ukončení. Bývá na jednom nebo druhém konci výrobku. U opasků je to opačná strana , tam kde není přezka. Pak jednoduše tento konec odlepíme, oddělíme zatavené spoje od sebe. Můžeme si pomoci něčím špičatým, kličemi, zuby , nožem a podobně. Po uvolnění konců postupně rozplétáme uzlíky tak jak nám to umožňuje jejich skladba. Rozplétejte tak, aby jste si neponičili rozmotávanou šňůru a mohli ji dál použít. Pozor rozmotáním vám u nás pak končí záruka na zakoupený výrobek ,ale to přece nevadí.

DSC07722w DSC07723w DSC07728w

Důvod pro rozpletení je určitě důležitější. Některé výrobky jsou pleteny z více druhů barev některé z jednoho kusu. To můžete ovlivnit při samotné koupi a výběru výrobku. Jestli kupujete 3m náramek v jedné barvě, máte v něm zamotáno 3m v kuse. Jestli máte dvojbarevný, tak po rozpletení na Vás vypadnou cca 2 x 1,5m. Po použití šňůru určitě nevyhazujte. Můžete ji znovu zaplest zpět do někrerého z výrobku nebo ji nosit v kapse jen tak, pro strýčka příhodu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení